انسان شناسی و فزهنگ
انسان شناسی، علمی ترین رشته علوم انسانی و انسانی ترین رشته در علوم است.

نحوه ثبت‌نام

دوست عزیز

انسان‌شناسی و فرهنگ از همکاری شما استقبال می‌کند. برای شروع به همکاری داوطلبانه با انسان‌شناسی و فرهنگ روند کار به این صورت است:

۱- تماس با بخش عضویت و درخواست عضویت. شرط عضویت ارائه نام و نام خانوادگی و یک عکس از طریق ایمیل است و پرداخت حداقل مبلغ ۲۵ هزار تومان (و بیشتر در صورت تمایل) برای عضویت سالانه در ایران و مبلغ ۲۰ دلار یا یورو برای اعضای مقیم خارج ایران که باید از ایران و به صورت ارز رسمی به حساب ما واریز شود. کارت عضویت شما از زمان صدور دو سال اعتبار خواهد داشت و با این کارت می‌توانید از تخفیف‌های ویژه در کتابفروشی‌ها، تئاترها و سایر مؤسسات فرهنگی عضو ما برخوردار شوید. این کارت همچنین برای استفاده از برخی خدمات مؤسسه نظیر کارگاه‌ها ضروری است. پس از تماس با این بخش گواهی‌های تقاضای عضویت به شما داده می‌شود که تا دریافت کارت به جای کارت اصلی اعتبار دارد. ساخت و در اختیار گذاشتن کارت اصلی مدت یک تا دو ماه زمان نیاز دارد ولی اعتبار از زمان صدور کارت اصلی محاسبه می شود.

آدرس تماس با آقای یوسف سرافراز برای صدور کارت:

yusef_sarafraz@yahoo.com

۲- ایجاد یک پروفایل شخصی. همزمان با روند دریافت گواهی برای شما یک پروفایل شخصی ایجاد در سایت ایجاد می‌شود که بر اساس آن در حوزه‌های که مورد علاقه‌تان هست شروع به فعالیت در دو سایت مؤسسه یعنی سایت انسان‌شناسی و فرهنگ و سایت تاریخ فرهنگی ایران مدرن کنید.

آدرس خانم مهسا شیخان برای شروع به همکاری با سایت تاریخ فرهنگی ایران مدرن و ارائه توضیحات احتمالی بیشتر

sheykhan.m@gmail.com

آدرس خانم فاطمه سیارپور برای شروع به همکاری با سایت انسان‌شناسی و فرهنگ و ارائه توضیحات احتمالی بیشتر

fsayyarpour@gmail.com

۴- پس از یک دوره آزمایشی کار با مؤسسه با شما یک جلسه مشورتی حضوری (یا در صورت عدم امکان غیر حضوری) گذاشته می‌شود تا کار شما هدایت شده و بتوانید به بهترین شکل فعالیت‌های علمی خود را در چارچوب مؤسسه انسان‌شناسی و فرهنگ دنبال کنید. این موضوع پس از یک دوره سه‌ماهه به درخواست شما طی مکاتبه با مدیر مؤسسه و تعیین وقت صورت خواهد گرفت.

آدرس آقای دکتر ناصر فکوهی برای تعیین وقت:

nasserfakouhi@gmail.com

توجه داشته باشید که فعالیت‌های مؤسسه انسان‌شناسی و فرهنگ کاملاً داوطلبانه بوده و در این همکاری هیچ گونه رابطه مالی و حقوقی وجود ندارد. اکثریت فعالیت‌های ما رایگان است اما هدف در آنها برای اعضا کمک به شکل‌گیری و رشد فرهنگی آنها و کمک به رسیدن به اهداف علمی‌شان است.

محل نشست یکشنبه‌های انسان شناسی و فرهنگ

تهران – خیابان ولیعصر – خیابان دمشق – پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

درباره ما

«انسان‌شناسی و فرهنگ» یک نهاد علمی متشکل از اساتید، دانشجویان، اندیشمندان و هنرمندان از رشته‌های مختلفی است که در همکاری با یکدیگر تلاش می‌کنند با بهره‌مندی از مطالعات بین رشته‌ای، رویکرد جدید حوزه‌های فرهنگ را مطالعه نموده و گسترش دهند. این رویکرد از یکسو بر شناخت حوزه‌ها و شاخه‌های علمی در موضوعات گوناگون و از سوی دیگر بر فرهنگ‌های محلی و منطقه‌ای ایران و جهان استوار است. انسان‌شناسی و فرهنگ به وسیله‌ی اشخاص حقیقی (اساتید، دانشجویان، نویسندگان …) و به صورت داوطلبانه اداره می‌شود.
وب‌سایت آرشیو: anthropology.ir
وب‌سایت آرشیو: anthropologyandculture.ir

اطلاعات تماس

تهران
ایمیل: info@anthropologyandculture.com
ایمیل: info@anthropologyandculture.com